میوه ها

کیوی

کیوی

صادرات کیوی:

کیوی ایران علیرغم داشتن رتبه چهارم در تولید جهانی این میوه، از نظر صادرات بعد از ایتالیا، نیوزیلند، شیلی، بلژیک، یونان، هلند و فرانسه در رده هشتم جهان قرار گرفته است، این در حالیست که محصول کیوی ایران به دلیل وجود اختلاف زمان برداشت با نیم کره جنوبی، امکان عرضه در بسیاری از بازارهای اروپایی و آسیایی را دارا است.

شرکت بازرگانی صمصام تجارت با استفاده از آخرین روش های جدید پس برداشت کیوی و همچنین به کارگیری کارگران ماهر و آموزش دیده در محیطی کاملا بهداشتی و مطابق با الزامات روز جهانی، اقدام به سورت و بسته بندی کیوی می نماید. این شرکت با بهره گیری از متخصصین کشاورزی، نسبت به کنترل کیفی میوه کیوی صادراتی خود  تا کلیه نیازهای مصرف کننده نهایی را به منظور دسترسی به میوه سالم فراهم نماید.

بازارهای عمده صادراتی کیوی ، کشورهای روسیه و هندوستان می باشند. باغداران کیوی و مشتریان محترم می توانند درخواست خود را به واحد بازرگانی شرکت ارسال دارند و از مشاوره فنی متخصصین شرکت استفاده نمایند.

برچسب
نمایش بیشتر

Related Articles

۱ thought on “کیوی”

  1. سلام دوست عزیز
    حدود ۳۰۰۰ هزار تن کیوی درجه یک منطقه مازندران را برداشت کردم و به سردخانه آوردم .. به علت سایزهای مختلف که در بار است حدالامکان باید به ۵ کشور صادر کنم که البته هندوستان را خودم انجام میدم ولی برای روسیه و ازبکستان و قرقیزستان و افغانستان میخوام از شرکت شما کمک بگیرم ..در هر زمینه ای .. چون اون جا طرف حساب معتبر برای ارسال بار ندارم .. ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی

Close
Close