محصولات گوشتی

میگو

میگو

بهترین کشور ها جهت صادرات انواع ماهی و میگو جنوب کجاها هستند ؟

روسیه – قزاقستان – اوکراین – هنگ کنگ – هند- مالزی – تایلند – تایوان- کره – سنگاپور – اسپانیا – انگلستان – عمان – قطر  – کویت  و عراق – امارات – بحرین 

اگر به دنبال تازه ترین و با کیفیت ترین آبزیان دریایی جنوب صید روز جهت صادرات هستید و می خواهید بهترین ماهی و میگو صادراتی را تهیه کنید با شرکت بازرگانی  صمصام تجارت  تماس بگیرید.

متاسفانه بعضی از توزیع کنندگان انواع ماهی و میگو در کشور خود واسطه هستند و به عنوان دلال در بازار سود بسیار بالایی را از فروش ماهی به خودشان اختصاص می دهند در صورتی که انواع ماهی و میگو را با قیمت بسیار پایین از صیاد خریداری کرده و با هزینه و قیمت بسیار بالا به دست مشتریان و توزیع کنندگان می رسانند.

یکی از اهداف مهم تیم فروش ماهی ، فروش میگو و فروش آبزیان شرکت بازرگانی  صمصام تجارت حذف واسطه ها و دلالان بازار ماهی و میگو کشور می باشد تا بتواند بهترنی و با کیفیت ترین ماهی و میگو را با قیمت بسیار مناسب تر از بازار در سراسر کشور به دست مشتری و صادر کنندگان برساند.

برای سفارش انواع آبزیان دریایی جنوب از جمله ماهی و میگو کافی است همین الان با شماره تلفن های کارشناسان فروش ما  تماس بگیرید تا همکاران پشتیبانی و فروش در کمترین زمان ممکن بهترین همکاری را با شما داشته باشند.

برچسب
نمایش بیشتر

۲ thoughts on “میگو”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close