ماهی

ماهی

ماهی

در طول تاریخ همواره ماهی به عنوان یک منبع خوراکی برای انسان اهمیت داشته‌است؛ اهمیت پروتئین ماهی چه بدست آمده از راه ماهیگیری در دریاهای آزاد یا پرورش ماهی روز به روز در میان ملت‌ها بیشتر می‌شود. گذشتهٔ پرورش ماهی به ۳۵۰۰ سال پیش از میلاد، در چین بازمی‌گردد. روی هم رفته نزدیک به یک-ششم پروتئین مصرفی در جهان از راه ماهی گرفته می‌شود.

گرفتن ماهی با هدف خوراکی یا ورزشی، ماهی‌گیری نام دارد اما تلاش سازماندهی شده از سوی انسان برای گرفتن ماهی، شیلات نام دارد. شیلات یک کار اقتصادی بزرگ است که از راه آن برای میلیون‌ها انسان درآمد ایجاد می‌شود.سالانه در جهان نزدیک به ۱۵۴ میلیون تُن ماهی شکار می‌شود. از جمله ماهی‌های صید شده می‌توان بهشاه‌ماهی، کاد، موتوماهیان، ماهی تن، کفشک ماهی و ماهی آزاد اشاره کرد. البته ماهیگیری یک تجارت بسیار گسترده است و مواردی مانند نرم‌تنان و سخت‌پوستان که در بحث خوراک، ماهی نامیده نمی‌شوند، را هم دربرمی‌گیرد.

بهترین کشور ها جهت صادرات انواع ماهی و میگو جنوب کجاها هستند ؟

روسیه – قزاقستان – اوکراین – هنگ کنگ – هند- مالزی – تایلند – تایوان- کره – سنگاپور – اسپانیا – انگلستان – عمان – قطر  – کویت  و عراق – امارات – بحرین 

اگر به دنبال تازه ترین و با کیفیت ترین آبزیان دریایی جنوب صید روز جهت صادرات هستید و می خواهید بهترین ماهی و میگو صادراتی را تهیه کنید با شرکت بازرگانی  صمصام تجارت  تماس بگیرید.

متاسفانه بعضی از توزیع کنندگان انواع ماهی و میگو در کشور خود واسطه هستند و به عنوان دلال در بازار سود بسیار بالایی را از فروش ماهی به خودشان اختصاص می دهند در صورتی که انواع ماهی و میگو را با قیمت بسیار پایین از صیاد خریداری کرده و با هزینه و قیمت بسیار بالا به دست مشتریان و توزیع کنندگان می رسانند.

یکی از اهداف مهم تیم فروش ماهی ، فروش میگو و فروش آبزیان شرکت بازرگانی  صمصام تجارت حذف واسطه ها و دلالان بازار ماهی و میگو کشور می باشد تا بتواند بهترنی و با کیفیت ترین ماهی و میگو را با قیمت بسیار مناسب تر از بازار در سراسر کشور به دست مشتری و صادر کنندگان برساند.

برای سفارش انواع آبزیان دریایی جنوب از جمله ماهی و میگو کافی است همین الان با شماره تلفن های کارشناسان فروش ما  تماس بگیرید تا همکاران پشتیبانی و فروش در کمترین زمان ممکن بهترین همکاری را با شما داشته باشند.

برچسب
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close