درباره ما

شرکت بازرگانی صمصام تجارت ارائه دهنده خدمات متنوع بازرگانی اعم از ترخیص کالا ، صادرات و واردات از شرکت های معتبر خارجی و حمل و نقل بین المللی می باشد که هدف اصلی این بازرگانی گسترش تجارت و پیشرفت روز افزون تمام مردم ایران در زمینه اقتصاد و تجارت می باشد.
مدیریت متمرکز، نیروهای متخصص و با تجربه، ارتباطات قوی، توانمندی اطلاعاتی با استفاده از آخرین قوانین و مقررات جاری بازرگانی و گمرکی و به موازات آن بهره گیری از کارشناسان صنعت بانکی، بیمه، حمل و نقل وحقوق بازرگانی این بازرگانی را قادر ساخته تا به خوبی و در کمترین زمان هرگونه عملیات تجاری (واردات و صادرات، ترخیص ) را تحت پوشش خود قرار دهد.

یکی از نقاط قوت این شرکت دارا بودن افراد بسیار با تجربه در همه زمینه های تجارت خارجی میباشد. تجارت خارجی به مثابه یک زنجیر با تعداد حلقه های زیادی میباشد که تلاش این مجموعه که توانسته آن را از جمله بازرگانیهای منحصر به فرد درآورد این است که قادر به این بوده است که تمام حلقه های تجارت خارجی را در کنار هم و همراه هم متصل و غیر قابل انقطاع در کنار خود نگه دارد. تنوع خدمات  ویژگی منحصر به فرد این شرکت می باشد یعنی از ابتدا تا انتهای مسیر تجارت خارجی(صادرات یا واردات) در کنار مشتریان خود میباشد.

استراتژی :

” استراتژی ما بین المللی شدن بازار، تنوع کسب و کار، توسعه وصنعتی شدن تجارت خارجی است. “
ما برای رسیدن به هدف، استفاده از روش های جدید و کاملاً به روز بین المللی را فراگرفته ایم.

هدف:

هدف ما خدمت به بازرگانان,تولیدکنندگان,واردکنندگان و صادرکنندگان عزیز جهت توسعه تجارت بین المللی و صنعت ایران عزیز میباشد و درنتیجه:

         هدف نهایی ما سربلندی و پیشرفت میهن عزیزمان ایران بزرگ می باشد

خدمات :

چکیده ای از ارائه خدمات ما:

  • یافتن و به اشتراک گذاشتن تولیدکنندگان و فروشندگان معتبر و ارائه آنها به شما
  • تهیه و تنظیم اطلاعات کامل کالاها
  • بازرسی کالاها و کنترل کیفیت آنها درحین تولید و قبل از بارگیری و حمل
  • برنامه ریزی برای ارائه محصول نهایی به مقاصد مختلف داخل و خارج
  • ارائه پشتیبانی فنی و گارانتی وکمک به شما صاحبان صنایع وبازرگانان محترم درجهت رسیدن به اهداف تجاری و صنعتی خود و رفع تمامی نگرانیهای موجود شما درخریدها و فروش های خارجی .
Close