درباره ما

شرکت بازرگانی صمصام تجارت ارائه دهنده خدمات متنوع بازرگانی اعم از ترخیص کالا ، واردات از شرکت ها و کارخانجات معتبر خارجی ، صادرات کلیه کالاهای مجاز و همچنین حمل و نقل بین المللی می باشد. هدف اصلی همکاران در شرکت صمصام تجارت گسترش فعالیت و پیشرفت روز افزون در زمینه های مختلف اقتصاد و تجارت می باشد.
مدیریت متمرکز، نیروهای متخصص و با تجربه، ارتباطات قوی، توانمندی اطلاعاتی با استفاده از آخرین قوانین و مقررات جاری بازرگانی و گمرکی و به موازات آن بهره گیری از کارشناسان صنعت بانکی، بیمه، حمل و نقل وحقوق بازرگانی این گروه تجاری را قادر ساخته تا به خوبی و در کمترین زمان هرگونه عملیات تجاری (واردات و صادرات، ترخیص ) را تحت پوشش خود قرار دهد.

یکی از نقاط قوت شرکت صمصام تجارت، همکاری با افراد با تجربه در اکثر زمینه های تجارت خارجی میباشد. تجارت خارجی به مثابه یک زنجیر است که از تعدادی حلقه تشکیل گردیده ،هر چه این حلقه ها قوی تر و بیشتر باشد زنجیری محکم تری را تشکیل میدهند. شرکتها و کارخانجات بزرگی در اقصی نقاط دنیا که افتحار همکاری با آنها را داریم حلقه های این زنجیر را تشکیل داده اند.شرکت صمصام تجارت با اتصال این حلقه ها که در کشورهای مختلف حضور دارند توانسته این زنچیره را بصورت مستحکم بوجود بیاورد. تنوع خدمات  ویژگی منحصر به فرد شرکت صمصام تجارت می باشد

ما از ابتدای مسیر تجارت تا انتهای آن در کنار شما هستیم .

استراتژی :

” استراتژی ما بین المللی شدن بازار، تنوع کسب و کار،و توسعه تجارت خارجی است. “
ما برای رسیدن به هدف، استفاده از روش های جدید و کاملاً به روز بین المللی را فرا گرفته ایم.

هدف:

هدف ما خدمت به تولیدکنندگان, تامین مواد اولیه کارخانجات، کمک به فروش محصولات تولیدکنندگان و ایجاد بازار فروش جهت توسعه تجارت بین المللی و صنعت ایران عزیز میباشد و درنتیجه:

         هدف نهایی ما سربلندی و پیشرفت میهن عزیزمان ایران بزرگ می باشد

خدمات :

چکیده ای از ارائه خدمات ما:

  • یافتن و به اشتراک گذاشتن تولیدکنندگان و فروشندگان معتبر و ارائه آنها به شما
  • تهیه و تنظیم اطلاعات کامل کالاها
  • بازرسی کالاها و کنترل کیفیت آنها درحین تولید و قبل از بارگیری و حمل
  • برنامه ریزی برای ارائه محصول نهایی به مقاصد مختلف داخل و خارج
  • ارائه پشتیبانی فنی و گارانتی وکمک به شما صاحبان محترم صنایع  درجهت رسیدن به اهداف تجاری و صنعتی خود و رفع تمامی نگرانیهای موجود شما درخریدها و فروش های خارجی .
Close